• Category

   No categories were found that matched your criteria.
   • Collections
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • search.productstitle

    No products were found that matched your criteria.
     • Blog
      No blog posts were found that matched your criteria.

     About Us

     1980’lı yıllarda Kapalı Çarşıda ilk sattığı ceket ile mağaza açma hayalini kurmaya başlayan ERHAN ve ENDER ŞAHİNOĞLU kardeşler, 1991 yılında ilk mağazasını Kapalıçarşıda açtıktan sonra EREN DERİ’ nin sağlam bir şekilde temellerini atılmış oldular.

     Deri sektöründe, kendi ürünleri ile markalaşma arzusunda olan firmamız BEST LEATHER & FUR ve GİAN MORİ markaları İstanbul, Zeytinburnu’nda kendi üretim tesisini kurarak ürün tedarik zincirinin bir halkasını daha bünyesine katmıştır.

     Kendi üretim tesisini kurduktan sonra pazarda daha fazla söz sahibi olan Eren Deri yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına hız kesmeden devam ettirerek bugün bir çok noktada toptan ve perakende olarak mağazacılık sektöründe ki yerini iyice sağlamlaştırmıştır. İstanbul Zeytinburnu’nda 4, Kapalı Çarşıda 10, Sultanahmet, Çarşı Kapı, Bodrum, Bulgaristan ve Yunanistan’daki mağazalarıyla hizmet vermektedir.

     Kalite ve şıklığı ürünlerinde bir araya getiren ve bu yolda kendi markası “BEST” ve “GİAN MORİ” ile yürüyen EREN DERİ, üretimini ve satışını yaptığı her üründe doğaya ve insan sağlığına önem vermiş ve bu için tabakhanesinde ve üretim tesislerinde gerekli tüm sertifikaları almıştır.

     1999 yılında kendi tabakhanesini de kurarak, kendi derisini de üretmeye başlayan firmamız, diğer ihracatçı ve üretici firmaların da ürün tedarikine de katkı sağlamıştır. Deri üretim ve tabaklanmasında da  sektörün öncülerinden olma yolunda hızlı adımlar atan firmamız bunun neticesinde tabakhane sektöründe de markalaşmaya giderek ASPELLS markasını oluşturmuştur.

     Firmamız yapmış olduğu başarılı atılımlar, yükselen potansiyeli ve gerçekleştirmiş olduğu ihracatlar ile her yıl Deri İhracatçıları Birliği tarafından ödüllendirilmektedir.

     Kurulduğu günden günümüze en kaliteli ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı kendine hedef edenin Eren Deri, tüm markaları ile yeni hizmet noktalarında ve yeni atılımlarla yoluna devam etmektedir.

     aboutus
     aboutus
     aboutus
     aboutus
     back to top
     Filters