• Category

   No categories were found that matched your criteria.
   • Collections
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • search.productstitle

    No products were found that matched your criteria.
     • Blog
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Size
     Filter by price
     Min: 4399 TRY
     Max: 10999 TRY

     MAN

     24
     Items
     of
     86

     Erkek Deri Giyim

     Çağdaş ve kaliteli tasarımlarla dikkat çeken erkek deri giyim ürünleri erkek modasına canlılık kazandıran parçalar içerir. Uygun fiyatlı ürün seçeneklerinin de olması bu ürünlere olan talebi artırır. Deri malzeme kıyafetlerde kullanılan en lüks materyallerden biri olup bu malzeme ile üretilen erkek deri giyim ürünleri için fiyat aralığı biraz daha yüksektir. Fakat üründen alınan performans ve dayanıklılığın da fiyatlarla birlikte yüksek olması kullanıcı memnuniyetini artırır. Bu gibi avantajları elde edebilmek için derinin kalitesine güvenilen adresten satın alınması gerekir.

     Erkek deri giyim kategorisinde yer alan ürünler gömlek, blazer, kaban ve ceket gibi seçeneklere sahiptir. Her bir kategoride beden ve renk alternatifleri geniş tutulmuştur. Ürünler deri olduğunda uzun ömürlü kullanım olanağı vardır. İstenen en iyi görünümün elde edilebilmesi için beden seçimini dikkatli yapmak gerekir. Doğru kararı vermek için online beden ölçüm tablosundan yardım alınabilir. Tüm bedenlere ait ürünler özel olarak üretilmiş olup profesyonel tasarımcı ve terzilerin elinden çıkmıştır. Bu sayede her kalıp giyildiğinde kullanıcısına kusursuz bir görünüm sağlar.

      

     Erkek Deri Giyim Nedir?

     Erkek deri giyim denildiğinde genellikle akla yüksek kaliteli parçalar gelir. Her biri parlak ve kendinden çatlak görünümlü olan deri özgün bir şıklığa sahiptir. Regular fit ve slim fit gibi farklı kalıplarda hazırlanan deri parçalarda özellikle ceket çeşitleri öne çıkar. Erkek giyimin tamamlayıcısı olan bu ceketlerde çoğunlukla siyah, kahverengi, gri gibi koyu renkler tercih edilir. Dar ve vücuda tam oturan parçaları sevenler için slim fit kalıplar daha fazla ilgi görür. Deri ceketin kesiminden çok kalitesi dikkat çektiğinden mutlaka orijinal olmasına güvenilen bir adresten satın alınması gerekir.

     Farklı tarzlara uyum sağlayan erkek deri giyim ürünleri renk, stil, uzunluk gibi detaylarla birbirinden ayrılır. Bu sayede modern ve klasik erkek görünümünden bir anda spor bir tarza geçmek mümkün olacaktır. Deri ürünlerin kendi içerisinde çeşitlere ayrılması farklı tarzlar elde etmeyi sağlayacaktır. Özellikle plonje deri, royce deri, süet deri, baskı deri gibi türler yaygın olarak kullanılır. Her bir erkek deri giyim türü için birden fazla model seçeneği mevcuttur.

      

     Erkek Deri Giyim Fiyatları

     Gündelik yaşamda sıklıkla kullanılan erkek deri giyim ürünleri fiyat olarak meraklısını memnun edecek düzeylerdedir. Gerçek deri ürünlerde fiyatlar genellikle yüksek olmasına karşın internet mağazasına özel kampanyaların düzenlenmesi sayesinde seçilen model daha uygun fiyatlardan satın alınabilir. Fiyat aralığı ne olursa olsun tüm ürünler birinci sınıf olarak satış sunulur. Uzun süre kullanma imkanı sunan deri kıyafetler geniş model ve renk skalası ile kullanıcılarla buluşturulur. Fiyat çeşitliliğini artıran bu durum herkesin ihtiyacına uygun erkek deri giyim türünü bulmasını sağlayacaktır.

     Ürünler arası fiyat kıyaslaması yapıldığında kaban çeşitlerinde yüksek fiyatlarla karşılaşılacaktır. Soğuk havalara karşı koruyan ve uzun tasarımları olan kabanlar kuzu derisinden üretilir. Değerini artıran bu özellik tüm deri ürünler için geçerlidir. Sade şıklıktan hoşlananlar için ideal olan erkek deri giyim modelleri parlak ve mat gibi alternatiflere sahiptir. Modeller değiştikçe fiyatlarda da çeşitlilik olacaktır. Erkek deri giyim fiyatlarını incelerken üretimde kullanılan materyallere bakmakta fayda vardır.

      

     Erkek Deri Giyim Modelleri

     Erkek deri giyim kategorisinde modeller ürüne göre değişecektir. Deri denildiğinde akla ilk olarak ceketler geldiğinden bu alt kategoride seçenekler biraz daha fazladır. Neredeyse her erkeğin gardırobunda bulunan ceketlere orijinal deri parçalar eklendiğinde kombinlerdeki şıklık giderek artacaktır. Diğer bir deri ürün olan kabanlar incelendiğinde ise beli kemerli, düğmeli, fermuarlı, kolay bir şekilde açılıp kapanabilen pratik tasarımlı, uzun gibi modeller olduğu görülecektir. Bu erkek deri giyim modelleri arasından giyim tarzına, hava durumuna, kombin uyumuna ve rengine göre seçim yapılabilir.

     Diğer bir erkek deri giyim ürünü olan gömleklerde ise özellikle süet deri çeşitleri son derece şıktır. Tam balıkçı triko kazaklar ile ceket şeklinde kombin edilen bu gömleklerde taş, kahverengi, yeşil gibi sonbahar renkleri ilgi görür. Gömleklerde bulunan cep detayı ürüne daha modern ve spor bir görünüm kazandırır. Ürünün süet materyal kullanılarak üretilmesi ise gömleğe ayrı bir tarz katar. Doğru bir görünüm için gömleği ve diğer tüm erkek deri giyim ürünlerini tam bedende tercih etmek gerekir.

     back to top
     Filters